облрада

Круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми відбувся у Тернополі

У Тернополі, 13 березня, відбувся круглий стіл на тему: “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Тернопільській області”. У ньому  прийняли участь представники департаментів, управлінь, відділів облдержадміністрації, установ та громадських організацій, до повноважень яких належить здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми,  депутати та представники Національної  поліції в Тернопільській області.

На круглому столі було обговорено такі важливі теми: «Про стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в області у 2016 році». Було відмічено, що важливим досягненням є прийняття обласної програми протидії торгівлі людьми в Тернопільській області на період до 2020 року. Представники ТМЖК «Відродження нації» представили результати проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми», який  реалізовувався за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку, Канадського міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку (DFATD), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії (MFA) та Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

На засіданні круглого столу було представлено стратегію інформаційної кампанії на 2017 р. «Запитай мене, що таке безпечна трудова міграція», направлена на працездатне населення Тернопільської області. Також був  обговорений проект соціального замовлення у сфері надання допомоги особам, які постраждали від торогівлі людьми в Тернопільській області.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *