Куди звертатися, якщо ви знайшли чи загубили «Соціальну карту тернополянина»

Соцмережі рясніють оголошеннями, у яких тернополяни просять допомогти знайти загублений електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» або інформують про таку знахідку.

Багато хто залишає їх у супермаркетах чи кіосках, з надією, що власник повернеться. Втім, знайдені електронні квитки просять приносити у ТОВ «Системний зв’язок».  Адже при заповненні анкети тернополяни вказують свій номер телефону, за яким із ними можна зв’язатися в разі втрати квитка. Якщо він буде переданий у ТОВ, то власник швидше зможе його повернути.

Часто буває так, що втрачений квиток продовжує «їздити» у громадському транспорті (відслідкувати це допомагають сучасні технології). Особливо це стосується втрачених пільгових карток, які дають право на безоплатний проїзд. Лише оператор може заблокувати картку, після чого для шахрая, який нею скористався, вона стає непотрібною. Те ж саме можна сказати і про персоніфіковані картки, на балансі яких є кошти. Якщо оператор на ваше прохання заблокує карту, кошти збережуться і ймовірність того, що крадій її поверне, збільшиться.

Якщо ви знайшли чужий  електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» або втратили свій, то про це просять повідомити за телефонами гарячої лінії (+38 0352 400 350, +38 050 0400 350, +38 067 2400 356), або принести картку безпосередньо у ТОВ «Системний зв’язок», офіс якого розташований на вулиці В. Чорновола, 1, та віддати її представнику оператора.

Публікуючи у спільноті «Загубив-знайшов» у ФБ інформацію про знайдену чи загублену картку, тернополяни можуть дублювати дане оголошення і на сторінці «Файна карта», щоб пришвидшити пошуки квитка.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Один коментар до “Куди звертатися, якщо ви знайшли чи загубили «Соціальну карту тернополянина»

  • пліткар

    (18.01.2019 - 01:24)

    Найкраще шукати власника через фейсбук, ще ніразу сила фейсбуку не підводила! А ті всі номери телефонів то дурного робота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *