ліки

Лікарні на Тернопільщині куплять обладнання нового покоління

Багатофункціональний УЗД апарат преміум-сегменту цього року отримає Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Йдеться про ультразвукову стаціонарну систему SIEMENS ACUSON S2000, вартістю 1 млн. 755 тис. грн. Його закуплять на умовах співфінансування: 405 тис. грн. виділять із бюджету Шумської ОТГ, а решту суми надасть програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка фінансується Агентством США.

Зазначимо, що Acuson S2000 Siemens – це стаціонарна ультразвукова система останнього покоління експертного класу. Вона дозволяє використовувати новітні технології візуалізації в повсякденній практиці, включаючи еластографію, ARFI, 3D і 4D об’ємну візуалізацію. Всі методики дозволяють збільшити обсяг корисної інформації при виявленні патологічних змін і візуалізації об’ємних утворень і отримати лікаря інформацію, яку раніше можна було забезпечити тільки інвазивним втручанням – біопсією.

Апарат чудово підходить для загальних обстежень, а також проведення широкого спектру досліджень в сфері акушерства і гінекології, ангіології, гастроентерології, кардіології.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *