ліки

Лікарня на Тернопільщині отримала фінансову допомогу від Японії

Для Проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні Уряд Японії надав фінансову допомогу в розмірі 78 985дол. США.

Вчора, 13 листопада, в приміщенні Кременецької районної клінічної лікарні за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі та Голови політичного відділу Посольства Японії в Україні пана Дайсуке Мінаміно, голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука відбулася урочиста церемонія передачі каталогу обладнання, закупленого в межах Проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні, представникам закладу та місцевої громади.

У співпраці з Тернопільською організацією Товариства Червоного Хреста України протягом квітня – липня 2017 року за кошти уряду Японії було закуплено обладнання для проведення клінічних досліджень, а саме: ультразвукова діагностична система, гематологічний аналізатор, апарат для інвазивної та неінвазивної вентиляції легенів.

Даний проект було реалізовано в межах Програми безвідплатної допомоги Уряду Японії «КУСАНОНЕ», що спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні. Програма КУСАНОНЕ має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою у будь якому куточку світу.

Починаючи з 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ реалізовано 127 проектів на суму понад 9,11 млн. дол. США у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту тощо.

Цей грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії Україні. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд. дол. США.

До слова, завдяки закупленому в рамках програми Кусаноне УЗД апарату Hitachi Аloka F31, що працює в приймально – діагностичному відділенні невідкладної допомоги лікарні з 10.07.2017 року проведено 7820 обстежень, виявлено передракових станів щитоподібної залози – 7 випадків, молочної -5, фіброміом матки – 11, передміхурової залози – 17. Перевагами застосування сучасного УЗД – апарату Японського виробництва є простота в експлуатації. Пацієнти отримують швидкий результат який може бути записаний на цифрові носії.

Клініко – діагностичною лабораторією лікарні у період з травня 2017 року по червень 2018 року було проведено 14 652 досліджень крові по 18 параметрам на закупленому в рамках програми Кусаноне автоматичному гематологічному аналізаторі ABX Micros ES60.

Апарат для інвазивної та неінвазивної вентиляції легенів «Ventilogic LC» за час роботи в анестезіологічному відділення проявив себе як надійний та незамінний помічник, апарат широко використовується у роботі відділення. З його допомогою було проведено штучну вентиляцію легень – 80 пацієнтам у післяопераційний період, а також при транспортуванні 22 хворих в обласні лікувальні заклади.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *