освіта

Літературні прянощі від Ірини Мацко

У Тернополі триває одна із найочікуваніших подій року «Мистецький фестиваль Ї». Перший фестивальний день відзначився цікавими подіями, серед яких презентація збірки Ірини Мацко «Душевні рецепти».

До збірки новел входять раніше видані: «Шпинат для мізків», «Мигдаль для серця» та «Імбир для душі». Вчора ж відбулася презентація четвертої частини – «Родзинки радості».

Ірина розповіла, що творчість для неї завжди була своєрідним викидом енергії, думок, внутрішніх відчуттів, які виникають при різних життєвих ситуаціях.

«У моїй філософії життя є декілька принципів, яких я дотримуюся і про це пишу у своїх збірках. Перший, це те, що у наше життя нічого не приходить просто так. Те, що ми чуємо, де ми перебуваємо, з ким ми знайомимося – це все має якесь значення».

Новелли Ірини Мацко допомагають читачам переосмислити певні речі, подивитися з іншої сторони на різні ситуації, та є для багатьох своєрідним поштовхом у житті. «Часом нам потрібен дуже маленький поштовх, щоб почати змінювати своє життя…», – каже письменниця.

Своє творіння Ірина Мацко презентувала у досить незвичній обстановці, яка була більш схожа на затишну вечірку із солодощами, інтерактивом та читанням уривків із книг. Однією із родзинок для присутніх стали метафоричні листівки, у яких кожен міг знайти для себе той самий «маленький поштовх».

Ще однією родзинкою на літературній вечірці став соліст гурту «Джевелін» Назар Видиш, який за допомогою своєї музики додав ще більше затишку.

Така незвична презентація допомогла присутнім відчути свої внутрішні «родзинки» та сама стала «родзинкою» мистецького фестивалю.

Мирослава Вовна

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *