анонс

Любомир Мельник відвідає Україну в рамках світового туру до свого 70-річчя

Найшвидший піаніст планети Любомир Мельник їде у світовий тур на честь 70-річчя і завітає в Україну. Перша частина туру охопить 16 міст і триватиме до кінця 2019 року. В рідній Україні Любомир вперше дасть концерти в Івано-Франківську, Чернівцях, Черкасах, Запоріжжі та Дніпрі, а також знову завітає до Тернополя. У Львові та Києві прихильників його творчості очікує унікальний 3-годинний творчий вечір та розширена концертна програма. До речі, в столиці маестро виступить саме на свій День Народження – 20 грудня!

Любомир Мельник – відомий композитор і піаніст українського походження. Музикант отримав визнання завдяки тому, що розробив унікальну мову для фортепіано і є піонером Continuous music, названу на честь принципу збереження безперервного потоку звуку. Окрім цього, Мельник найшвидший піаніст у світі і може грати 19,5 нот в секунду кожною рукою. При цьому фізично можна встигнути зіграти максимум 13-14 нот в секунду.

Любомир віртуозно використовує швидкі та складні шаблони нот, що формують обертони, які створюють красиву композицію та незвичне звучання. Сам Любомир в інтерв’ю наголошує, що Continuous music – це істинний голос фортепіано. Оскільки класична музика відображає красу композиції, а не красу інструменту. В той час як continuous розкриває істинне звучання фортепіано. Тому виступи Любомира – унікальний досвід для слухача, який залишає приємний медитативний ефект, очищає і розкриває фортепіанну музику по-новому.

У свої майже сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, видав понад 20 альбомів. Весною 2018 року Любомир разом з українською співачкою Христиною Соловій випустили акустичну версію її синглу “Fortepiano”: youtu.be/k1KAmcuoQZE.

Любомир Мельник – музикант світового рівня! Про нього пише BBC, “The Gardian”, безліч інших медіа, а також у захваті знаменитий німецький композитор, піаніст-неокласик Нільс Фрам. Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу!

Дати туру:

01/09 – Орхус, Данія – Ujazz 2018

21/09 – Глазго, Шотландія – інформація з’явиться пізніше

22/09 – Лондон, Англія – Krankbrother Presents: Lubomyr Melnyk at Southbank Centre

29/09 – Івано-Франківськ (вперше) – квитки: goo.gl/vWpRsf

30/09 – Чернівці (вперше) – квитки: goo.gl/Zm8ypJ

01/10 – Тернопіль – квитки: goo.gl/3FyNVg

03/10 – Черкаси (вперше) – квитки: goo.gl/vhDwBz

05/10 – Запоріжжя (вперше) – квитки: goo.gl/pZv6HJ

06/10 – Дніпро (вперше) – квитки: goo.gl/Q1ftnp

20/10 – Лейпциг, Німеччина – Lubomyr Melnyk – Leipzig, UT Connewitz

21/10 – Берлін, Німеччина – Lubomyr Melnyk | Sven Helbig & Forrklang Quartett

23/11 – Брюгге, Бельгія – Lubomyr Melnyk // Cactus Brugge

25/11 – Утрехт, Нідерланди – Lubomyr Melnyk in Hertz | TivoliVredenburg

21/12 – Краків, Польща – інформація з’явиться пізніше

Творчі вечори (до 3 годин):

05/12 – Львів – квитки: goo.gl/EDbn18

20/12 – Київ – квитки: goo.gl/QejWV5. День Народження!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *