прапор

Маштабна реконструкція бою у рамках фестивалю “Чортківська офензива”

У вихідні місто Чортків перенеслося на початок XX ст., на вулицях з легкістю можна було зустріти кавалеристів на конях, солдат одягнутих у форму минулого століття із зброєю в руках та старовинні машини. Так на Тернопільщині пройшов трьохденний військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива», присвячений 100-річчю наступальної операції Української Галицької Армії.

В неділю 9 черня 2019 року в останій, але не менш цікавий день фестивалю «Чортківська офензива» на гостей і жителів міста чекав незабутній екскурс в історію краю – реконструкція бою. Ще в день можна було побачити серед містян військових у формах ворогуючих армій, помилуватись статними вершниками на конях, та мудрувати, що то за машини такі цікаві їздять.

Розгорнулося героїчне дійство в Чорткові в Парку імені Івана Франка. На великій галявині, огороженій стрічкою дві армії зійшлися у гучному протистоянні. Це була однією з найбільших реконструкцій на Західній Україні. Грандіозне видовище, де кожний учасник мав свою роль.

Після показового бою всі гості фестивалю перемістилися до сцени, де розпочалась святкова концертна програма.
“Чортківська офензива” це не лише фестиваль, це можливість вивчити історію рідного краю та зануритися у атмосферу героїчного минулого України.

Маріна Дашкевич

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *