Мер Тернополя представляв наш край у столиці на Раді розвитку громад та територій

Міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у роботі Ради розвитку громад та територій, що відбулася в Києві за участі Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитро Разумкова, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, керівництва Офісу Президента, членів Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голів обласних державних адміністрацій та обласних рад, міських і сільських голів та голів територіальних громад.

Під час засідання було презентовано Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України, що зі слів Володимира Зеленського, стане майданчиком для діалогу і рішень між центром та громадами.

Міський голова Тернополя відзначив, що Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України може допомогти ефективніше працювати органам місцевого самоврядування, органам державної влади, а найголовніше — вирішити проблеми людей.

«Ми вітаємо ініціативу Президента, яка сьогодні була озвучена про створення Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України. Дуже сильно розраховуємо, що це буде орган, який дійсно буде працювати не декларативно, а зможе вирішити проблеми, які сьогодні існують на стику співпраці державних та місцевих органів», – зауважив Сергій Надал.

Міський голова також наголосив, що основою правління на державному та місцевому рівнях мають бути патріотизм і професіоналізм, а в основі розвитку України має бути об’єднання усіх наших зусиль.

«Я сьогодні хочу назвати позитивні приклади такого об’єднання зусиль і співпраці. Силами нашої тернопільської громади було збудовано один з наймасштабніших об’єктів —  Гаївський міст, через який проходять два магістральних шляхи державного значення. Після наших численних звернень, після візиту Міністра розвитку громад та територій України, після підтримки головою Тернопільської обласної адміністрації наших депутатів від Тернопільщини, керівництво держави дослухалося, і ми змогли отримати кошти на будівництво величезної транспортної розв’язки поруч з цим мостом», – зазначив Сергій Надал.

Розповів міський голова і про будівництво унікального Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»».

«Завдяки добрій співпраці та взаємодії, співфінансуванню Фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету, на території нашого міста споруджується найбільший водний спортивний об’єкт, масштабність якого ви, Пане Президенте, мали можливість оцінити під час візиту у Тернопіль, – відзначив Сергій Надал. – Зараз необхідно продовжити будівництво даного об’єкта, і я звертаюся до вас, Пане Президенте, з проханням підтримати спорудження «Водної арени «Тернопіль»». Держава виділить свою необхідну частку фінансування, а місто, в свою чергу, – свою».

Сергій Надал висловив побажання також щодо збільшення відсотку податку на доходи фізичних осіб, які поступають до бюджетів територіальних громад, або залучення додаткових джерел збільшення доходів громад для вирішення великих інфраструктурних соціальних проєктів, а також щодо будівництва у 2021 році найдовшої в Україні траси М-30, частина якої проходить через Тернопільщину.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *