Мешканець Тернопільщини намагався проголосувати пред’явивши водійське посвідчення

На виборчій дільниці №610840 села Ілавче (Теребовлянський район, округ №166) спостерігач ОПОРИ зафіксував, що член комісії видала бюлетень виборцю, який пред’явив посвідчення водія. На місце було викликано поліцію.

Член ДВК села Ілавче, яка організовує процедуру голосування громадян на звичайній виборчій дільниці, видала виборчий бюлетень громадянину, який пред’явив посвідчення водія замість передбаченого Законом паспорта громадянина України.

Оскільки цей факт мав ознаки порушення частини 4 статті 2 та частини 3 статті 85 Закону України «Про вибори народних депутатів України», що може передбачати кримінальну відповідальність, спостерігач ОПОРИ подзвонив на лінію «102», а по приїзду правоохоронців написав пояснення щодо зафіксованого випадку.

Член комісії, яка видала бюлетень виборцю після пред’яви ним водійського посвідчення, правоохоронцям свої дії пояснила тим, що переплутала водійське посвідчення із ID карткою. Цей виборець у свою чергу пояснив, що не знав, що водійське посвідчення не є підставою для отримання виборчого бюлетеня.

Протягом дня спостерігач ОПОРИ декілька разів робив зауваження членам цієї дільничної комісії про те, що не можна видавати бюлетені особам, які не пред’являють необхідного документа.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *