економіка

Мешканець Тернопільщини віддав шахраям майже 10 тисяч гривень

Мешканець Теребовлянщини сподівався вигідно придбати сільськогосподарську техніку, натомість залишився і без трактора, і без грошей.

Потерпілий розповів, що оголошення про продаж міні-трактора за привабливою ціною знайшов на одному з відомих сайтів. Телефоном зконтактував із продавцем, який начебто проживає у селі на Житомирщині, і домовився, що після оплати 9,4 тис. гривень за доставку, тракторець привезуть йому додому. Ще 72 тисячі гривень покупець мав заплатити, коли техніка буде у нього.

Як і домовлялись, майже 10 тисяч гривень потерпілий одразу перекинув на вказаний рахунок. За якийсь час до нього зателефонував представник фірми, яка мала займатися доставкою, й сказав оплатити ще половину вартості трактора – понад 30 тисяч гривень. Чоловік, запідозривши неладне, відмовився від покупки і попросив, аби йому повернули попередньо надіслані кошти. Усі подальші спроби зв’язатися з «продавцями» телефоном та з’ясувати причину такого непорозуміння  виявилися марними – на телефонні дзвінки ніхто не відповідав.

Зрозумівши, що став жертвою шахрайства, потерпілий звернувся за допомогою до правоохоронців.

Post Author: Редактор

Один коментар до “Мешканець Тернопільщини віддав шахраям майже 10 тисяч гривень

  • Ігор

    (12.03.2019 - 11:25)

    Шановні !!!! Називайте дії ,їхніми іменами !!!! “Мешканець Тернопільщини віддав шахраям майже 10 тисяч гривень” – Не віддав він їх ,ШАКАЛИ в нього їх ВКРАЛИ !!!!! А наша “доблесна поліція” ,на яку бюджет більше витрачає ,ніж на армію, повинна ці гроші відробляти,а не кришувати ШАКАЛІВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *