поліція

Мешканці Тернопільщини продовжують довіряти інтернет-аферистам

Мешканці Тернопільщини продовжуть ставати жертвами шахраїв, які викладають неправдиві оголошення в інтернеті. Всі вони довірившись невідомим перерахували кошти за обраний товар. Як наслідок аферисти ошукати користувачів сайту оголошень за суму більше 23 000 гривень.

Лиходії діють за простою схемою, перед відправкою товару поштою вони просять або аванс, або 100% передоплати. Після надходження коштів, зловмисник зникає: вимикає засіб зв’язку та стирає оголошення про продаж того чи іншого товару.

На такий шахрайський гачок потрапило двоє мешканців Тернополя. Чоловіки знайшли інформацію про продаж зацікавленого товару на сайті «OLX». 27-річний парубок перерахував 7980 гривень за телевізор, а 57-річний тернополянин 1023 гривень за придбання коліс до трактору. Товар чоловікам так і не надійшов.

Ще два факти шахрайства задокументували працівники Збаразького та Лановецького відділень поліції. Один із потерпілих втратив 2750 гривень так і не отримавши бажаний двигун до іномарки.

А ось житель Збаражу втратив аж 11 600 гривень. Чоловік замовив комп’ютерні комплектуючі. Встановивши чоловік зрозумів, що його ошукали, адже деталі були несправні. За допомогою потерпілі звернулись до правоохоронців.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *