економіка

Мешканці Тернопільщини продовжують довіряти шахраям

Впродовж однієї доби двоє мешканців Тернопільщини потрапили в тенета шахраїв торгуючи та купуючи в мережі Інтернет.

Жителька Тернопільського району хотіла придбати холодильник. Знайшла товар на сайті сконтактувалася з продавцем, той навіть зменшив ціну техніки. Жінка, згідно домовленості, перерахувала три тисячі гривень і стала чекати доставки товару. Та марно. Шахрай заробив гроші та зник.

Натрапила на афериста в мережі і мешканка  Бучацького району. Вона хотіла придбати великий каркасний басейн. Справно оплатила понад 4 тисячі гривень, а поплавати в ньому краянці так і не довелося. Спочатку продавець пояснював, що посилка просто запізнюється, потім зовсім не відповідав на повідомлення, а згодом – взагалі зник. Товар так і не знайшов нового господаря, натомість заробив невідомий зловмисник.

Вкотре застерігаємо: не довіряйте невідомим людям свої гроші, замовляйте товар, а оплачуйте вже під час отримання! Вас одразу має насторожити той факт, що продавець відмовляється від післяоплати! Більше довіри викликають продавці, які працюють вже декілька років та мають непогану репутацію. Почитайте відгуки про роботу сайту або конкретного продавця. Не довіряйте великій кількості позитивних вражень, адже їх часто пишуть на замовлення.

Торгуйте безпечно!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *