Мешканці Тернополя продовжують потрапляти в пастки аферистів

Тернопільські правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактом шахрайства вчиненні щодо двох мешканців обласного центру. Краяни довіряли додзвонювачам і як наслідок втрачали власні кошти.

Одна з потерпілих сама того не розуміючи переказала на невідомий рахунок майже 9000 гривень. Жінка розповіла, що розмістила в мережі Інтернет оголошення про продаж меблів. До неї зателефонував потенційний покупець й почав майстерно психологічно маніпулювати краянкою. Він її запевнив, що для того аби кошти надійшли на її картковий рахунок їй необхідно здійснити певні операції з терміналом. Як наслідок замість отримати кошти, жінка переказала на вказаний аферистом рахунок 8889 гривень. Як тільки тернополянка спустошила свій рахунок, пройдисвіт поклав слухавку й вимкнув телефон.

Від подібного роду злочину потерпіла й 30-річна місцева мешканка.  Жінка хотіла придбати постіль. Вона здійснила повну передоплату в розмірі 1000 гривень, а товар так не отримала.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *