Мешканців Тернопільщини закликають здавати незаконну зброю

На Тернопільщині з 1 жовтня розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Протягом семи днів жителі краю здали 36 одиниць мисливської гладкоствольної, нарізної та холодної зброї, 12 з яких перебували у незаконному обігу й 172 боєприпаси.

Серед іншого мешканці краю принесли 11 спецзасобів, зокрема 5 одиниць газової зброї та 6 пристрої з гумовими кулями. Окрім цього працівники поліції вилучили 1 гранату.

Якщо особи у вказаний термін громадяни добровільно здадуть предмети з обмеженим обігом, то в подальшому після оформлення відповідних документів вони зможуть зареєструвати цю зброю і використовувати її на законних підставах.

Правоохоронці наголошують: за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що громадяни ще до 31 жовтня можуть передати до відділів та відділень поліції небезпечні предмети, уникнувши при цьому покарання.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *