Мешканців Тернопільщини закликають здавати незаконну зброю

На Тернопільщині з 1 жовтня розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Протягом семи днів жителі краю здали 36 одиниць мисливської гладкоствольної, нарізної та холодної зброї, 12 з яких перебували у незаконному обігу й 172 боєприпаси.

Серед іншого мешканці краю принесли 11 спецзасобів, зокрема 5 одиниць газової зброї та 6 пристрої з гумовими кулями. Окрім цього працівники поліції вилучили 1 гранату.

Якщо особи у вказаний термін громадяни добровільно здадуть предмети з обмеженим обігом, то в подальшому після оформлення відповідних документів вони зможуть зареєструвати цю зброю і використовувати її на законних підставах.

Правоохоронці наголошують: за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що громадяни ще до 31 жовтня можуть передати до відділів та відділень поліції небезпечні предмети, уникнувши при цьому покарання.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *