Мешканцям Тернопільщини субсидії перерахують автоматично

Усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019/2020 років, субсидія на наступний період має призначатись автоматично.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Вадим Боярський.

«Субсидії на літній період будуть перепризначатися без звернень громадян. Раніше деякі категорії громадян, зокрема ті, де кількість зареєстрованих і фактично проживаючих не співпадає, переселенці подавали заяву і декларацію. Зараз постанова говорить чітко: якщо в домогосподарстві нічого не змінилося, то субсидія перепризначається на підставі рішення комісії та додаткового акту обстеження побутових умов. Думаю, 95 відсотків домогосподарствам області субсидії будуть перепризначені автоматично», – зазначив Вадим Боярський.

Він повідомив, що громадяни, які були звільнені з роботи в період карантину та зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, будуть мати право на призначення житлової субсидії.

«Субсидії надаватимуться на підставі відповідних заяв та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому, для розрахунку житлової субсидії будуть враховувати розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування отриманої заробітної плати», – зазначив директор департаменту соціального захисту.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *