Міжнародний день ілюзіоніста: фантастичні фільми про чарівників

На міжнародному рівні, 24 березня, святкують день ілюзіоніста. Цього дня, ми підібрали для вас список із найцікавіших фільмів, де головним героєм є ілюзіоніст.

«Ілюзія обману» та «Ілюзія обману 2»

Серія із найпопулярніших фільмів, де сюжет розвертається навколо ілюзій та фантазії, що не підвладні реальності. Перший фільм вийшов у 2013 році та повідав історію групи фокусників. На меті яких не лише дивувати своїми знаннями в магії, але й грабувати банки. До пошуків спритних ілюзіоністів долучається ФБР. Але впіймати їх не так просто, адже ти не знаєш що бачиш насправді.

«Магія місячного сяйва», 2014

Романтична комедія про британського ілюзіоніста Стенлі, який успішно гастролює по Європі. Одного разу до нього звертається друг, що просить з’ясувати хто така Софі. Дівчина, що завоювала увагу матері одного багатого чоловіка. Проте, усі знають, Софі – аферистка, яка використовує для свого шахрайства спіретичні сеанси. Щоб розсекретити шахрайку Стенлі направляється до Франції, але зустріч з Софі заворожує навіть найспритнішого ілюзіоніста. Та на якій стороні правда, розповість лише фільм.

«Ілюзіоніст», 2006

Фільм знятий за новелою американського письменника Стівена Міллгаузера. Сюжет може здатися біографічним, оскільки побудований на різних жанрах. Але, насправді, це фантазія, що має за основу певні факти. У центрі фільму Відень XX століття та геніальний Ілюзіоніст, виступи якого змушують людей повірити у магію. Те що він робить, не піддається поясненню. Гомін про нього доходить до кронпринца Леопольда, який має намір відвідати один із виступів. Разом із ним приходить майбутня наречена – Софі. І ця подія змінює усе життя героїв.

«Престиж», 2006

Сюжет фільму взятий із однойменної драми британського автора Крістофера Пріста. Фільм розповідає про дружбу, що перетворилася у ворожнечу між відомими ілюзіоністами Альфредом та Робертом. Аби перевершити один одного в майстерності, вони ідуть на різні небезпечні кроки та ризикують життям. Фільм покаже вам боротьбу двох геніїв своєї справи, які за будь-що перейдуть межу.

«Оз: Великий та Могутній»

У фільмі повідають фантастичну пригоду, що трапилася із Оскаром Діггсом – хитрим цирковим фокусником, схильним до афер. Втрапивши у сильний ураган, його закидає у чарівну країну. Де йому доведеться зустрітися із чарівними та невіданими особами, які вже давно чекали на видатного чарівника. І саме у той момент, Оскар вирішує, що ця пригода – чудова можливість здобути слави та багатства. Але чи вдасться обдурити фокуснику чарівну країну, чи він сам втрапить у пастку?

Post Author: Nastya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *