анонс

Музично-поетичні самородки Тернополя виступлять на сцені фестивалю «Ї»

Про те, що ці вихідні у нашому місті будуть максимально насичені мистецтвом завдяки фестивалю «Ї», мабуть, лише лінивий не знає. На слуху такі імена, як Андрій Любка, Макс Кідрук, Сергій Жадан, гурт «Один в каное» та інші, а от про тернопільський музично-поетичний проект «LitCore», на жаль, ще не всі знають. А дарма!

Хлопці активно виступають у інших містах, їх запрошують на фестивалі, а їхні твори розповсюджуються інтернетом дуже швидко. Нещодавно брали участь у міжнародному проекті «Sofar sound», а літом, зазвичай, виступають для гостей «Файного міста».

На даний момент LitCore налічує більше 10-ти учасників та на сцені здебільшого четверо, оскільки музика кожного разу змінюється, відповідно й музиканти також.

«Кожен створює, розмальовує, або наводить фінальні лінії інструментом так, як вважає за потрібне, як відчуває. А ще ми не переграємо сотні разів одні і ті ж композиції, як у звичайних музичних гуртах. Для кожного спланованого виступу, концепції місця й специфіки аудиторії готується нова програма»,- розповів поет та голос LitCore Михайло Пінчак.

Насолодитися виступом цього проекту ви зможете у рамках мистецького фестивалю «Ї» 4 травня о 21:00 у арт-барі «Коза».

«Ми очікуємо від «Ї» зустрічей із давніми знайомими. Хочемо побачити та почути нові музичні й літературні проекти учасників. А також, зробити вдалим вечір людей, які прийдуть нас почути й побачити та відірватися, як не як»,- висловлює очікування Михайло.

Матеріал підготувала Анна Валова

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *