Михайло Головко був учасником засідання Ради розвитку громад та територій

У рамках засідання, яке відбулося в Києві, обговорили плани розвитку громад та територій на 2021 рік. Окрім того, було прийняте рішення про створення Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.

«Переконаний, сьогодні необхідно налагоджувати співпрацю між керівництвом держави та владою на місцях. Розвиток економіки нашої країни неможливо уявити без сталого розвитку територіальних громад. У першу чергу, необхідно завершити реформу децентралізації. У Києві мають дослухатися до представників органів місцевого самоврядування, адже, лише налагодивши конструктивний діалог можна вирішити проблеми, які турбують жителів на місцях», — наголосив Михайло Головко.
Як відзначив очільник Тернопільщини, необхідно чітко розподілити обов’язки між радами та адміністраціями.
«Є проблеми із наповненням місцевих бюджетів. Ми отримали чималі видатки, водночас, не ухвалено зміни до Податкового кодексу та бюджетного законодавства. Окрім того, залишається не вирішеним питання із передачею майна облгазів громадам», — сказав Михайло Головко в ефірі телеканалу Україна24 після участі у засіданні Ради розвитку громад та територій.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *