Михайло Головко: «Урядові реформи зазнали краху»

Вочевидь, виборчі перегони завадили урядові відзвітувати в парламенті про результати своєї роботи за черговий рік. Лише 17 квітня, на засіданні КМУ прем’єр-міністр презентував свої досягнення за три роки, практично не виділяючи окремо минулий рік.

Якщо подивитись на презентацію урядовців, то складається враження, що Україна квітне й розвивається. Проте, чи не єдине, що реально зроблене, то підвищено грошове забезпечення військовослужбовців.

«Уряд хизується «зростанням ВВП»? То звідки ж тоді двократне зростання витрат на повернення та обслуговування боргів? Минулого року загальні витрати державного бюджету на погашення й обслуговування державного і гарантованого державою боргу становили 358 млрд грн.! Якщо порівнювати, то це на 20% більше ніж сукупні видатки на оборону, освіту та охорону здоров’я разом узяті! – зазначає народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко. – Підвищено зарплати? – то чому на них сьогодні можна купити менше, ніж три роки тому на менші зарплати?

Підвищено пенсії? – то чому майже жоден з пенсіонерів не здатен навіть комунальні послуги оплатити із своєї пенсії? Про їжу та ліки й мови не йде!

«Здобуто енергонезалежність від Росії»? – то чому «Нафтогаз» купує газ в російських посередників в Європі на третину дорожче, ніж він коштує в Європі і продає населенню за ціною на 1000 грн за 1000 кубів більшою, ніж його купують бізнесові структури?

«Реформована медицина»? – то куди зникли сотні фельдшерсько-акушерських пунктів, сільських та районних лікарень, станцій швидкої допомоги? Який в біса «сімейний лікар», до якого потрібно 100 км їхати?!?

Боротьба з корупцією та прозорість влади? – напевно, крадіжки комплектуючих з заводів «Укроборонпрому» та перепродаж їх цим самим заводам, що робилось під контролем зам.керівника СНОБУ – це ї є наслідок «боротьби з корупцією». Чи десятки мільйонів гривень премій керівникам «Нафтогазу» – це боротьба з корупцією? Чи витрати майже 4 млрд грн лише на НАБУ та повернення до держбюджету 146 тисяч грн. – це вона? Ефективність «боротьби» менша 0,01%!

Звіт Уряду – це звіт про роботу в іншій реальності. А українська економіка продовжує занепадати, люди – зубожіти та їхати за кордон працювати, бо немає ні робочих місць ні зарплат. Борги за ЖКГ сягають майже 70 млрд грн. і продовжують зростати. Дорожчає хліб та м’ясо, молоко та овочі. Зростає вартість транспортних перевезень. Це і є реальні наслідки трьох років урядування цього складу КМУ», – підсумував нардеп-свободівець Михайло Головко.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *