прапор

На фасаді тернопільської школи відкрили меморіальну дошку захисникові України

Сьогодні, 12 жовтня, у Тернополі на фасаді школи №19 відбулося відкриття меморіальної дошки на честь учасника Революції Гідності та бойових дій на Сході, добровольця батальйону «Шахтарськ» Андрія Стойка.

Під час освячення дошки пам’яті були присутні батьки Героя, керівництво та учні школи, представники влади та громадськості.

Батьки Андрія, Світлана та Сергій Стойко, подякували місцевій владі за те, що пам’ять про їх сина не втрачена, та зазначили, що він самовіддано любив свою країну і завжди був готовий стати на її захист.

Звернувся до присутніх голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Андрій Стойко був моїм побратимом. Я пам’ятаю, яких високих принципів у житті він дотримувався, які ідеали відстоював. Він зростав справжнім патріотом України, почерпнувши все найкраще у своєї сім’ї. З материнським молоком йому прививали любов до рідної Землі, до української нації. На власному прикладі батько показував йому, як потрібно захищати терени Української держави. З юних років Андрій був активістом ВГО «Сокіл», згодом, як і його батьки, — активним учасником Революції гідності. Боєць «Легіону Свобода», батальйону «Шахтарськ» й «Торнадо», — Андрій ніколи не залишався осторонь боротьби за територіальну цілісність України. Енергійний, запальний, рішучий! Він не опускав рук і проявляв ініціативу! Андрій прагнув будувати майбутнє України й не зупинявся на досягнутому. Я відчував до нього особливу братерську любов і завжди у пам’яті зберігатиму світлий спогад про надзвичайно хорошу Людину!», — зазначив очільник Тернопільщини.

Михайло Головко наголосив, що Захисники платять найвищу ціну за те, щоб у нас сьогодні була Українська держава, щоб ми могли ходити до української церкви, спілкуватися українською мовою та виховувати майбутні покоління в українських традиціях.

«У наших серцях ніколи не повинен згасати вогник пам’яті про Героїв! Наш святий обов’язок — завершити боротьбу, яку вони розпочали, перемогою Української держави! Вклоняюся перед батьками Андрія — пані Світланою та паном Сергієм, які виховали сина справжнім Героєм! Слава Україні!», — додав Михайло Йосифович.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *