На Гаївському мості продовжуються ремонтні роботи

У Тернополі триває реконструкція Гаївського шляхопроводу.

Цими днями на шляхопроводі тривають роботи з формування основи монолітної опори Гаївського мосту. Минулого тижня в’язали елементи арматури та заливали їх бетоном. Основа стоїть на семи палях, які попередньо бурили і заливали.

Станом на сьогоднішній день на Гаївському шляхопроводі вже завершено підготовку майданчика для продовження ремонту другої сторони, відтак за сприятливих погодних умов цього тижня  тут почнуть бурити.

Роботи на Гаївському шляхопроводі тривать щоденно, працювали підрядники і впродовж минулих вихідних. Вчора зранку на шляхопроводі проводили роботи із демонтажу водопроводу, роботи тривали від 7:40 до 8:30 ранку (саме в цей час регіональна філія «Львівська залізниця»  дала “вікно” для виконання робіт).

За словами заступника міського голови з питань інфраструктури Владислава Стемковського, для повноцінного завершення робіт з реконструкції мосту, коштів з бюджету громади Тернополя недостатньо. Якщо фінансування з держбюджету так і не надійде, то влаштування буро-набивних паль та основної опори шляхопроводу – це максимальне завдання, яке можна буде виконати за кошти з місцевого бюджету цього року.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *