На Тернопільщині моніторять ціни на пальне

Спеціалісти  Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області наголошують на необхідності дотримання операторами ринку нафтопродуктів граничних цін при реалізації соціально значущого пального.

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління,  відповідно до доручення Держпродспоживслужби України, щоденно здійснюють спостереження за цінами на АЗС області. Протягом 8 днів обстежено 96 заправок. На сьогоднішній  день гранична роздрібна ціна пального  на АЗС не  перевищує для  дизельного палива – 27,89 грн/л та бензинів автомобільних А-95, А-92 – 29,84 грн/л.

Нагадуємо, уряд запровадив державне регулювання цін на «Бензин марки А-92, Бензин марки А-95, Дизельне пальне»  з врахуванням середньої  вартості 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm, 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm та граничних торговельних надбавок, встановлених постановою КМУ № 474 від 14.05.2021 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236» в розмірі:

  • не більше 7 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива;
  • не більше 5 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних.

У разі виникнення у споживачів сумнівів щодо законності підвищення цін суб’єктом господарювання на бензин чи дизпаливо при реалізації соціально значущого пального ви можете звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

У зверненні необхідно зазначити: найменування суб’єкта господарювання, місцезнаходження оператора ринку нафтопродуктів, АЗС, найменування пального, попередню та поточну ціну на пальне, надати копії підтверджуючих документів (чеків).

Контакти для звернень: вул. Микулинецька, 20, м. Тернопіль, Тернопільська область, 46008; електронна адреса info@dpss-te.gov.ua, телефон гарячої лінії 52-10-10.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *