На Тернопільщині не всі стишились у день тиші

Кандидат в народні депутати від Радикальної партії по округу №164 Богдан Яциковський показав, що йому плювати на закон. Напередодні виборів, у день тиші, скандальний політик вирішив, що йому не вистачило часу на агітацію та «пішов у народ».

Про випадок порушення виборчого законодавства повідомила Олена Іщук.

«Хто забув – сьогодні день тиші. Це останній день перед виборами, коли заборонена політична агітація. Законодавство України дає змогу позбавити виборця від насилля політичної реклами, проаналізувати і зробити свій вибір наступного дня, обравши того чи іншого кандидата голосуванням на дільниці.

В гонитві за рейтингом і широкою аудиторією інколи переступають адекватні межі. Саме це сталося сьогодні в місті Кременець. Кандидат в народні депутати по 164 виборчому округу, діючий депутат Тернопільської обласної ради не зважає на український закон. Сьогодні, в день тиші, він продовжує проводити свою агітаційну кампанію. На фото – організована зустріч з виборцями у Кременці, в районі цукрового заводу. Жива дискусія, пряма та інколи безпідставна критика опонентів, ну і хвалебна промова про себе “красуньчика”.

Для тих хто забув – депутат Верховної Ради України перш за все законотворець. Це той, хто пише закони для нас, українців. А ми, маючи паспорт громадянина України, зобов’язані цих законів дотримуватись і виконувати.

Який буде депутат, якщо він, будучи ще кандидатом, плював на Український закон?!», – йдеться у повідомленні.

Факт даного порушення зафіксували працівники Кременецької поліції.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *