облрада

На Тернопільщині обирають керівників закладів культури

У Тернополі тривають конкурси на заміщення вакантних посад керівників закладів культури області. Днями конкурсна комісія обрала керівників Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, Тернопільського обласного художнього музею та Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

99624ec1e70bc965d48b2e99b24dca91

Конкурсна комісія провела співбесіди з кандидатами, під час яких заслухала публічні презентації проектів програм розвитку закладів культури на 1 та 5 років.

Визначення переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів культури Тернопільської області відбувалися шляхом відкритого поіменного голосування.

Директором Тернопільської обласної бібліотеки для молоді стала Гук Леся Степанівна.

Новіцьку Надію Семенівну обрали директором Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Вітенко Василь Іванович очолив Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку.

b253ae1ab2bc0b962d47ffe8a6e569ea

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора Тернопільського обласного художнього музею єдиний кандидат не набрав потрібної кількості голосів, тому конкурс оголосять повторно.

Члени конкурсних комісій вирішили рекомендувати голові Тернопільської обласної ради Головку Михайлу Йосифовичу протягом двох місяців з дня внесення конкурсною комісією подання здійснити призначення обраних керівників відповідних закладів культури та укласти з ними контракти.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *