облрада

На Тернопільщині підбили підсумки роботи за 2015-2018 роки

Вчора, 26 листопада, у Тернополі відбулося засідання обласної Ради регіонального розвитку, участь у якому взяли очільники області, районів, керівники громад, керівники територіальних підрозділів.

Основним завданням обговорення стало підбиття підсумків роботи за 2015-2018 роки, підняття актуальних проблем та шляхів їх вирішення.

За словами голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, завдяки належно проведеній роз’яснювальній роботі в області, щодо засад реформи, нам вдалося досягти значних результатів. Тим самим вдалося донести до населення суть реформи, яка полягає у децентралізації влади, передачі фінансових ресурсів органам місцевого самоврядування та зміцнення їхньої матеріально-фінансової основи, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях, надання високоякісних та доступних публічних послуг населенню, узгодження інтересів держави і територіальних громад.

«Ставши ще у 2015 році одними з перших на шлях реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, ми переконались, що вчинили правильно. Адже обсяг доходів обласного бюджету (загальний + спеціальний) за 2015 рік   склали понад 3 мільярди 475 мільйонів, за 2017 рік сягнули майже – 6 млрд. 400 млн., а на 1 листопада поточного року – майже 7,3 млрд.

Таким чином діяльність органів місцевого самоврядування впродовж попередніх років впровадження реформ (2015-2017 років) показала, що в краї формується новий прошарок управлінців, які за кілька років вийдуть на новий, вищий, можливо, навіть державний рівень.

Головне, що вся робота в краї ведеться заради розвитку громади, яка своїм волевиявленням довірила органам місцевого самоврядування вирішення найважливіших питань соціально-економічного та культурного життя краю», – зазначив Віктор Овчарук.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *