На Тернопільщині підприємство з виготовлення полімерні упаковки для продукції, збільшує свої потужності

На Тернопільщині товариство з обмеженою відповідальністю «ТДК», яке спеціалізується на виготовлені промислової гнучкої полімерної упаковки та флексографічному друці на упаковках з різних матеріалів, розширяє свої потужності. Вчора, 21 травня, підприємство відвідав голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Розташовується підприємство у Великих Гаях Тернопільського району, поблизу міста Тернопіль та забезпечує роботою та комфортними умовами праці жителів не лише Великих Гаїв. Спеціалізується, зокрема, на виготовлені упаковок для кондитерських виробів; продуктів з молока; охолоджених продуктів; бакалійної продукції; засобів гігієни; побутової хімії тощо.

Загалом, ТзОВ «ТДК» займається виготовленням гнучкої упаковки для харчової, хімічної, медичної та інших галузей промисловості. Устаткування підприємства дозволяє наносити повнокольорові зображення з високою точністю на різні рулонні матеріали, що застосовуються для виготовлення гнучкої упаковки.

Підприємство устатковане виробничим обладнанням найвідоміших світових виробників, постійно проводиться модернізація виробничих потужностей, підвищення кваліфікації співробітників.

«Це хороший приклад роботи підприємства з українським капіталом, яке працює на українському ринку та з українськими виробниками. Тут створені комфортні умови праці за сучасними технологіями, що дозволяє виготовляти якісну продукцію, яка тепер уже відома не лише в Україні. Тому ми й надалі працюємо в напрямі підтримки бізнесу, який чесно працює, платить податки, створює робочі місця та піднімає середню заробітну плату», – зазначив очільник краю Степан Барна.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *