прапор

На Тернопільщині пройшов всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль

На Тернопільщині відбувся ХІІ Всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка».

Розпочався захід з відкриття етнографічної виставки «Борщівська народна сорочка» та семінару-лекції на тему «Збереження борщівської народної сорочки у етнокультурному просторі України».

Для гостей підготували насичену культурно-розважальну програму. Окрім цього, присутні мали унікальну можливість ознайомитися з особливостями вишиванок, які притаманні для певних сіл району. Розглядали й експозиції з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва майстрів Тернопільщини.

Не обійшлося без фестивалю борщу «Борщ’їв-2019», де усі охочі змогли долучитися до майстер-класу з приготування цієї традиційної страви. Також господині об’єднаних територіальних рад, сільських рад Борщівського району частували гостей борщем, пампушками та солодощами.

До уваги глядачів представили фольклорно-мистецьке дійство «Борщівське чорне вишиття – оберіг мого життя» за участю обрядово-фольклорних, хорових, хореографічних, інструментальних колективів, окремих виконавців, солістів – вокалістів району та області. Також до концертної програми долучилися мистецькі колективи з Івано-Франківщини та Київщини.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *