поліція

На Тернопільщині приглядатимуться до іноземців

На Тернопільщині розпочинаються загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою “Мігрант”. З 26 липня по 31 серпня підрозділи Національної поліції спільно з Державною міграційною й прикордонною службою за участю СБУ та Мінсоцполітики перевірятимуть законність перебування на території краю іноземних громадян.

Їх мета – запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, посилення заходів протидії нелегальній міграції, запобігання вчинення правопорушень іноземцями.

Профілактичні заходи проходитимуть у два етапи – підготовчий – з 26 по 31 липня, та практичний – з 1 по 31 серпня.

Під час профілактичних заходів перевірятимуться місця значного скупчення іноземних громадян, а саме: продуктові та речові ринки, гуртожитки, готелі, залізничний вокзал, автостанції тощо. Увага звертатиметься на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують.

Посилиться контроль за особами, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом.

Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності – видворені за межі України.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *