облрада

На Тернопільщині розробили QR-кодування туристичних об’єктів

Проект з QR-кодуванням туристичних об’єктів всієї області презентували під час сьомого засідання Ради туристичних міст та регіонів України, що цього разу відбувається на Тернопільщині.

У рамках проекту було виготовлено 100 табличок для їх розміщення на найпопулярніших туристичних об’єктах.

Головний спеціаліст відділу туризму Тернопільської ОДА  Ростислав Яцків розповів, що проект з QR-кодування реалізували в рамках виконання Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2016-2020 роки. Його мета – покращити туристичну інфраструктуру.

«В QR-коді зашифрована коротка інформація (до 140 символів – ред.) про той чи інший об’єкт українською та англійською мовами. Для сканування QR-коду потрібно лише смартфон і спеціальна програма для зчитування інформації. Важливо, що для того, щоб отримати інформацію про туристичний об’єкт за допомогою QR-коду, інтернету не потрібно», – зауважив Ростислав Яцків.

Водночас, він додав, що крім QR-коду про об’єкт, на табличці є ще QR-код туристичного порталу Тернопілля, через який, вже за допомогою інтернету, можна почерпнути більше інформації про об’єкт зокрема та про Тернопільщину загалом.

«На цьому наш проект зупинятися не буде, ми його й надалі розвиватимемо. Адже такого в Україні більше немає, це унікальний проект, розроблений відділом туризму обласної адміністрації», – уточнив Ростислав Яцків.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *