облрада

На Тернопільщині стартує акція проти насильства

Тернопільщина приєднується до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Триватиме акція з 25 листопада по 10 грудня включно.

«Кількість випадків насильства у сім’ї за 9 місяців поточного в області дещо зросла. Зареєстровано вже 3 тис 871 звернень, з яких 54 надійшло від дітей, 3 тис. 653 — від жінок та ще 164 — від чоловіків», — повідомила заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Світлана Беспоповцева під час тематичного прес-брифінгу, спрямованого на порушення ключових питань протидії насильства у сім’ї.

У даному заході,  що відбувся 23 листопада, взяли участь керівники управлінь, структурних підрозділів  обласної державної адміністрації, представники поліції та громадських організацій, діяльність яких спрямована  на попередження насильства.

Корекційні програми з групами осіб, схильними до насильства в сім’ї, проводяться безпосередньо відділом сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації. Заходи впроваджуються у рамках обласної Програми підтримки сім’ї та подолання домашнього насильства на 2017-2020 роки.

«На підтримку даної Програми у 2019 році заплановано близько 900 тис. грн. У  Тернополі та Чорткові діють спеціалізовані центри, де кваліфіковану допомогу надають професійні психологи. Є вже позитивний результат: з усіх людей, які проходять цю реабілітацію, лише одна повторно вчинила насильство у сім’ї», – зазначив начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації Ігор Чорний.

Також в сьогоднішніх умовах збройних протистоянь на Сході планується проведення  смінарів-тренінгів з бійцями АТО та їхніми дружинами, щоб навчити їх долати наслідки психологічних травм та адаптуватися до мирного життя. Подібні заходи проводитимуть як в обласному центрі так і в районах.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *