облрада

На Тернопільщині створюють ЦНАПи у форматі «Прозорий офіс»

Цього року Тернопільщина єдина в Україні розпочала створення центрів надання адміністративних послуг, у тому числі й послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» в об’єднаних територіальних громадах.

За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галини Воляник, у проекті перемогли п’ять ОТГ області – це Байковецька й Великогаївська Тернопільського району, Великодедеркальська Шумського району та Мельнице-Подільська й Скала-Подільська Борщівського району.

«12 млн. 200 тис. грн., які передбачені розпорядженням кабміну на забезпечення функціонування таких центрів, надійшли на рахунки цих громад ще в квітні цього року. Тому роботи тривають. Станом на зараз об’єкти перебувають уже на завершенні у Байковецькій та Великогаївській громадах, активно ведуть роботи у Великих Дедеркалах. Також, крім цих коштів, дані громади отримають у ЦНАПи устаткування та меблі вартістю в межах 500 тис. грн. Сьогодні ж завдання керівників громад забезпечити кадри, які будуть працювати у ЦНАПах», – поінформувала Галина Воляник.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *