облрада

На Тернопільщині відбудеться Міжнародний інвестиційний форум

На Тернопільщині 23-24 травня відбудеться вже традиційний Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST – 2019». На заході очікують представників близько 30-ти країн світу та іноземних бізнес-партнерів.

Перший день форуму відбудеться у Збаразькому замку, де презентують Інвестиційний портал Тернопілля, Концепцію розвитку Міжнародного Аеропорту Тернопіль та ряд інвестиційних проектів за напрямками:

  • агропромисловий комплекс: нові інвестиційні можливості;
  • розвиток туризму та креативних індустрій;
  • інновації в галузі диверсифікації джерел енергії на базі біоресурсних технологій;
  • розвиток ІТ-індустрії – кращі практики;
  • розвиток міста Тернопіль.

Під час Форуму проходитиме виставка «Зроблено на Тернопіллі», де свої досягнення представлять аграрні та промислові підприємства області. Свій потенціал презентуватимуть й об’єднані територіальні громади Тернопільщини.

Ще одним заходом Форуму стане засідання Міжнародного Трейд-клубу – організації, яка об’єднує співробітників з торгово-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні та сприятиме залученню іноземних інвестицій в економіку Тернопільської області. 23 травня учасники Трейд-клубу братимуть участь в панельних дискусія Форуму, а вже 24 травня відбудуться зустрічі в форматі В2В з підприємцями області.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *