На Тернопільщині відкрили ще один будинок сімейного типу

У селі Озерна Зборівського району вчора, 19 листопада, відкрили будинок сімейного типу. Тут проживає п’ять прийомних та одна рідна дитина подружжя Алексієвих.

Проживає сім`я в окремій трикімнатній квартирі у приміщенні Соціального центру підтримки дітей та сімей «Відкрите серце». Квартира площею 145  квадратних метрів  забезпечена повністю всіма меблями необхідними для проживання дітей, частково побутовою технікою та предметами користування.

«Я завжди думала і знала, що кожна дитина повинна мати сім’ю. Взявши до себе чотирьох прийомних дітей два роки тому, я зрозуміла, що є сила та енергія, що б створити будинок сімейного типу. Цього року до нашої сім’ї додалася ще одна дитина. Я пройшла навчання, отримала документи й відразу почала шукати будинок. Діти дуже задоволені новим житлом та умовами і навіть стали з більшим бажанням відвідувати школу», – зазначила мати-вихователька пані Оксана.

До слова, у пані Оксани ще є троє власних старших дітей.

«Ми всі одна сім`я, ми не робимо різниці, хто рідний, а хто – прийомний. Працюємо, відпочиваємо – всі разом. Діти мені дуже допомагають, адже самій справлятися було б важко. Навіть не хочу думати про той час, коли вони виростуть і покинуть дім. Від таких думок вже сльози накочуються на очі», – додає жінка.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *