поліція

На Тернопільщині впіймали грузина-нелегала

Працівники міграційної служби Тернопільщини спільно із співробітниками Управління карного розшуку, в ході оперативних заходів «Мігрант», виявили 38-річного громадянина Грузії, який понад рік намагався будь-якими шляхами незаконно залишитись в Україні.

Іноземець в’їхав на територію України в червні 2016 року. Після закінчення дозволеного  90-денного строку перебування надалі продовжив тут залишатися.

В 2017 році чоловіка притягували до адміністративної відповідальності та прийняли рішення про його примусове повернення за порушення міграційного законодавства та ухилення від виїзду з України. Але сплативши штраф, він залишився нелегально  перебувати на території нашої країни. Зважаючи на це, суд задовольнив позов Управління ДМС щодо видворення даного громадянина.

Видворення порушник очікуватиме на Чернігівщині в Пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, оскільки в міграційників є обґрунтовані підстави вважати, що він ухилятиметься від виконання рішення про примусове видворення.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *