облрада

На Тернопільщині висаджували дерева

У суботу, 23 березня, державні службовці Тернопільської області на чолі з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною долучилися до щорічної Всеукраїнської акції Держлісагентства “Майбутнє лісу в твоїх руках”. На території Збаразького лісництва висадили молоді саджанці кедру корейського, кедру європейського та модрини європейської.

Учасники акції переконані, що дерева, посаджені у гарному настрої, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде приносити користь.

“Для нас важливо зробити все, щоб Тернопілля було символом відродження екології, природних ресурсів. За підсумками розмови з міністром екології Остапом Семераком, зараз наша область чи не найкраще рухається у цьому напрямку. Ми виготовили проектно-кошторисну документацію, оформили землю для майже 4 тисячі гектарів нових лісів. Як на мене, ми рухаємось у правильному напрямку”, – зауважив голова облдержадміністрації. За його словами, до акції долучилися в усіх районах Тернопільської області.

Заходи в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх роках” мають на меті підвищити рівень екологічної свідомості громадян та інформованості населення про проблеми збереження лісів, відродити традиції дбайливого ставлення до лісових багатств рідних країв.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *