облрада

На Тернопільщині висаджували дерева

У суботу, 23 березня, державні службовці Тернопільської області на чолі з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною долучилися до щорічної Всеукраїнської акції Держлісагентства “Майбутнє лісу в твоїх руках”. На території Збаразького лісництва висадили молоді саджанці кедру корейського, кедру європейського та модрини європейської.

Учасники акції переконані, що дерева, посаджені у гарному настрої, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде приносити користь.

“Для нас важливо зробити все, щоб Тернопілля було символом відродження екології, природних ресурсів. За підсумками розмови з міністром екології Остапом Семераком, зараз наша область чи не найкраще рухається у цьому напрямку. Ми виготовили проектно-кошторисну документацію, оформили землю для майже 4 тисячі гектарів нових лісів. Як на мене, ми рухаємось у правильному напрямку”, – зауважив голова облдержадміністрації. За його словами, до акції долучилися в усіх районах Тернопільської області.

Заходи в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх роках” мають на меті підвищити рівень екологічної свідомості громадян та інформованості населення про проблеми збереження лісів, відродити традиції дбайливого ставлення до лісових багатств рідних країв.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *