На Тернопільщині виявили небезпечну іграшку

В листопаді 2020 року спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели планову перевірку характеристик продукції в магазині м. Борщів, що здійснює реалізацію дитячих іграшок.

В ході перевірки відбірали зразок продукції для проведення його експертизи (випробувань) в ДП «Тернопільстандартметрологія», а саме: – дитячу іграшку  «Меблі з світловими та звуковими ефектами», артикул  BХ-419, Frozen ІІ, д.в. – 2020 рік,  шт. код 6903317292363, виробник – Китай.

За результатами випробувань іграшка не відповідає вимогам безпеки згідно п.7.2, п.8.11 ДСТУ EN 71-1: 2016, а саме:

  • Відсутнє маркування на пакуванні іграшки, а саме: дані про виробника та імпортера – найменування, зареєстроване комерційне найменування чи зареєстровану торгову марку та контактна поштова адреса;
  • При визначенні гостроти крайок – виявлено задирки, гострі крайки (елементи іграшки №2: поріз стрічки – 53 %).

На підставі розробленого органом ринкового нагляду сценарного плану ймовірності виникнення ризику встановлено, що вищезазначена продукція становить високий рівень загрози.

Розповсюджувачу вказаної продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів – про заборону реалізації продукції на ринку.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *