На Тернопільщині визначено переможця ветеранського чемпіонату у віковій категорії 40+

У суботу, 13 лютого, в Тернополі завершився чемпіонат області 2021 року з міні-футболу серед ветеранів 40 років і більше. Перемігши у фіналі «чотирьох» усіх своїх суперників чемпіоном стала команда «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран-40+».

Футболісти «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран-40+» спершу перемогли «Ветеран» з Тернопільського району – 3:0 (Матвій Николайчук-2, Богдан Іванців), далі з мінімальним рахунком ФК «Трибухівці» – 2:1 (Матвій Николайчук, Віктор Кучерас) і з таким ж рахунком 2:1 «Ветеран-80» з Тернополя (Богдан Іванців, Матвій Николайчук). Три перемоги у трьох матчах зробили «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран-40+» переможцем ветеранського чемпіонату області.

Підсумкова турнірна таблиця

Команда 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1 «Агрон-Агропродсервіс-40+» х 3:0 2:1 2:1 3 3 0 0 7:2 9
2 «Ветеран» Тернопільсь. р-н 0:3 х 1:1 4:0 3 1 1 1 5:4 4
3 «Ветеран-80» Тернопіль 1:2 1:1 х 1:0 3 1 1 1 3:3 4
4 ФК «Трибухівці» 1:2 0:4 0:1 х 3 0 0 3 1:7 8

Переможців та призерів ветеранського чемпіонату області нагородили кубками та грамотами.

До слова, через тиждень, 20-21 лютого, стартує ветеранський чемпіонат області з міні-футболу у віковій категорії 55 років і більше. Представників команд, які бажають прийняти участь у цих змаганнях, просять до вівторка, 16 лютого, зголошуватися за контактним телефоном: 097-168-25-82 (Іван Сокіл).