На Тернопільщині засуджено терориста

Тернопільська обласна прокуратура здійснювала процесуальне керівництво і підтримала публічне обвинувачення в порядку спеціального судового провадження відносно жителя Донеччини за участь у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Досудовим розслідуванням, проведеним слідчим СБУ в області, встановлено, що обвинувачений з особистих ідеологічних переконань добровільно вступив до військового формування терористичної організації «ЛНР» і з 2015 по 2017 рік перебував на посаді «командира 1 механізованої роти».

Будучи одним із лідерів терористичної групи під прізвиськом «Док», здійснював організацію та керівництво підлеглими очолюваного підрозділу, брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України і працівників правоохоронних органів на опорних пунктах бойовиків з умовними назвами «Волга», «Охота», «Тайга» та інших.

Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого йому злочину та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Оскільки особа знаходиться в розшуку, то початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня її затримання та приведення вироку до виконання.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *