облрада

На Тернопільщині збудують школи, садочки та стадіони

На Тернопільщині у рамках програми  «Велике будівництво» збудують 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів. Стартувала програма 1 березня.

Заплановане будівництво дитячих садочків у с. Біла Тернопільського району та у с. Слобідка Козівського району, реконструкція Теребовлянського ясел–садочка «Сонечко», капітальний ремонт НВК у с. Лозова Тернопільського району, реконструкцію ясел-садочка  в м. Монастириська.

Також кошти спрямують на реконструкцію шкіл  у селах Нове Село Підволочиського району, Новий Тараж Кременецького району та Трибухівці Бучацького району, на капітальний ремонт НВК у м. Хоростків та на будівництво загальноосвітньої школи І ступеня з дошкільним закладом у с. Підгороднє Тернопільського району.

Передбачена програмою «Велике будівництво» і розбудова об`єктів спортивної інфорастурктури. У планах – реконструкція міського стадіону в смт Микулинці Теребовлянського району,  реконструкція спортивних майданчиків Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ №7, реконструкція спортивного майданчика Чортківського державного медичного коледжу, реконструкція спортивного ядра загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів у м. Кременець, будівництво мультифункціонального спортивного майданчика для ігрових видів спорту у м. Чортків.

Мета проекту— побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні.  У планах – протягом року зведення понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також буде збудовано 4000 км доріг.

Проект втілюють за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *