освіта

На тернопільському фестивалі годуватимуть духовною їжею

У Тернополі відбудеться триденний фестиваль, святкування якого не будуть пов’язані з наїдками, хмільними напоями чи гучною музикою. Цього разу тернополянам запропонують їжу духовну, а саме – книги. З 26 по 28 вересня мешканців та гостей міста запрошують на «Бібліофест – VIIІ: «Тернопільські читання по-особливому»».

Протягом трьох днів у різних локаціях відбудеться безліч цікавих акцій, виставок, майстер-класів та творчих зустрічей. Усі заходи в рамках Бібліофесту  будуть розділені на три категорії: Територія зрілості (вікова категорія 16+), Територія дитинства (вікова категорія 0-16 років) та Територія відпочинку (дисконтна група).

За словами начальника управління культури та мистецтв Олександра Смика, Тернопіль єдине місто в Україні, де проводиться фестиваль бібліотечної системи.

«Всі до нас їздять всі бачать всі говорять, що добре, але повторити не можуть. Напевно була піднята така висока планка бібліофестів, що жодна система в Україні не може її осилити. Це з одного боку тішить, а з іншого зобов’язує», каже Олександр Іванович.

Розпочнеться фестиваль презентацією ексклюзивних арт-буків «Мого народу гілочка тернова», що проходитиме завтра, 26 вересня, в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття. Початок о 10:30. Цього ж дня 0 19:00 у Центральній міській бібліотеці (вул. Руська, 31) на тернополян очікують «Містичні перевтілення у бібліотеці за книгою Ірини Мацко «Містика тернового поля»».

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *