освіта

На тернопільському фестивалі годуватимуть духовною їжею

У Тернополі відбудеться триденний фестиваль, святкування якого не будуть пов’язані з наїдками, хмільними напоями чи гучною музикою. Цього разу тернополянам запропонують їжу духовну, а саме – книги. З 26 по 28 вересня мешканців та гостей міста запрошують на «Бібліофест – VIIІ: «Тернопільські читання по-особливому»».

Протягом трьох днів у різних локаціях відбудеться безліч цікавих акцій, виставок, майстер-класів та творчих зустрічей. Усі заходи в рамках Бібліофесту  будуть розділені на три категорії: Територія зрілості (вікова категорія 16+), Територія дитинства (вікова категорія 0-16 років) та Територія відпочинку (дисконтна група).

За словами начальника управління культури та мистецтв Олександра Смика, Тернопіль єдине місто в Україні, де проводиться фестиваль бібліотечної системи.

«Всі до нас їздять всі бачать всі говорять, що добре, але повторити не можуть. Напевно була піднята така висока планка бібліофестів, що жодна система в Україні не може її осилити. Це з одного боку тішить, а з іншого зобов’язує», каже Олександр Іванович.

Розпочнеться фестиваль презентацією ексклюзивних арт-буків «Мого народу гілочка тернова», що проходитиме завтра, 26 вересня, в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття. Початок о 10:30. Цього ж дня 0 19:00 у Центральній міській бібліотеці (вул. Руська, 31) на тернополян очікують «Містичні перевтілення у бібліотеці за книгою Ірини Мацко «Містика тернового поля»».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *