На тернопільському ринку овочево-ягідний бум

Початок літа саме та пора, коли на місцевих ринках спостерігається овочево-ягідний бум. Наші журналісти вирішили промоніторити ціни на популярні продукти на центральному ринку Тернополя, а також дізнатися, що найбільше купують місцеві мешканці.

На овочевому ринку помітно великі черги біля яток з огірками та помідорами, ціни на них –  26-30 грн/кг помідори та 16-18 грн/кг огірки.

Продавець Оксана розповідає, що за кілька останніх тижнів ціни на ці продукти суттєво знизилися, в подальшому очікується ще більше здешевлення, адже овочі вже з дня на день з’являться на городах селян.

Також популярністю серед покупців користується капуста, яку можна купити за 6-8 гривень. За кілограм моркви доведеться віддати від 15 до 25 гривень. Ціни на картоплю коливаються від 18 до 28 гривень в залежності від розміру, а от за молодий буряк доведеться віддати 23 грн/кг. Вартість кабачків 21-26 грн/кг, а цвітна капуста – 25 гривень.

Розпочався сезон і на молоду городину, 100 грамів салату, кропу, петрушки чи цибулі коштує 7-8 гривень.

До слова, значно подешевшала стара цибуля, вартість якої коливається від 15 до 20 гривень.

Високі ціни поки що зберігаються на черешню, за кілограм цих ягід доведеться віддати від 60 до 80 гривень. Продавці пояснюють це тим. що ще поки не сезон.

 

А от вже майже на піку своєї популярності в ці дні знаходиться полуниця, яка заполонила ринок та вишикувала до себе чималі черги покупців. Її вартість від 23 до 45 грн/кг.

Пані Галина, яка продає полуницю розповідає, що на разі ягоди є на городах, проте прогнозувати скільки вони ще будуть та їх вартість на наступні дні не береться.

«Погода зараз не сприятлива для полуниці, адже кожен день йдуть дощі, а це не дуже добре впливає на неї. Сьогодні ціна впала, а завтра може різко піднятися», – каже продавець.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *