На центральній вулиці Тернополя повторно висадили червонолисті клени

Вчора, 24 травня, на вулиці Чорновола у Тернополі повторно висадили червонолисті клени сорту «Кримсон Сентрі».

Їх замінили, оскільки попередні зелені насадження були пошкодженими. Загалом на даній вулиці висаджено більше 50-ти дерев.

«Вулиця Чорновола – червона туристична лінія, яка розроблена ландшафтними архітекторами та дизайнерами і є єдиною в Україні. Саме тут клени показують напрямок руху у найкращі місця відпочинку Тернополя, – зазначає  начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради Олег Соколовський. –  Урбанізація міста вплинула на процес укорінення дерев і частина з них загинула. Наразі на місці старих зелених насаджень перекопані ями, завезено новий грунт і здійснено висадку  нових червонолистих кленів».

Як розповідає тернопільський ландшафтний дизайнер Руслан Черній, зелена реконструкція однієї з центральних вулиць міста передбачає висадку червонолистого клена сорту «Кримсон Сентрі». Це найбільш стійка порода до наших кліматичних умов, яку можна використовувати в озелененні міста.

Нагадаємо, цьогоріч у Тернополі, відповідно до Концепції комплексного озеленення м. Тернополя та в рамках проєкту «Озеленення України», під час двомісячника благоустрою висадили  великомірні декоративні листяні та хвойні дерева і чагарники в різних мікрорайонах міста. Зокрема, у тернопільських парках з’явилися більше 200 молодих саджанців дерев та кущів.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *