А Вам пощастило мешкати на цій вулиці?

У Тернополі продовжують ремонтувати двори та міжквартальні проїзди. Зокрема, вже найближчими днями розпочнеться ремонт внутрішнього двору на вулиці Симоненка, біля будинків №3 та 5. Про це повідомив депутат Тернопільської міської ради Андрій Газилишин.

«Повідомляю мешканців будинків Симоненка 3 і 5 ( внутрішній двір), що незабаром розпочнеться ремонт їхньої прибудинкової території. Сьогодні відбулась зустріч активних жителів і депутатів по округу Андрія Газилишина, Наталі Шоломейчук та Володимира Бобка із заступником міського голови Владиславом Стемковським. Приємно, що очільники міста дослухались до побажань мешканців. Ремонт прибудинкової території буде зроблений», – зазначив депутат.

Також, на вулиці Симоненка триває ремонт території біля  будинку №1 і тротуар вздовж всієї вулиці з непарної сторони.  Нагадаємо, виборчому округу, до якого належить вулиця Симоненка, неабияк пощастило, адже ним опікуються аж три депутати: міської ради Андрій Газилишин і Наталя Шоломейчук та депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

Заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський зауважив, що ще кілька років тому такі двори як на вулиці Симоненка вважалися, в порівнянні  з іншими, ледь не ідеальними. Тепер, коли у Тернополі інтенсивно взялися за відновлення прибудинкових територій, черга прийшла і до них.

До слова, у Тернополі залишається досі значна кількість дворів із жахливими дорогами, до прикладу вулиця Дорошенка що на Східному. На жаль, на цих виборчих округах немає жодного депутата, який би попіклувався про благоустрій даних територій. Проте, маємо надію, що на них також звернуть увагу і допоможуть мешканцям даних вулиць відчути комфорт та затишок.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *