Начальник ГУ ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей прозвітував про роботу за 2020 рік

26 лютого на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації, що відбулось під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука, розглянуто підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області у 2020 році.

Під час засідання присутні заслухали звіт начальника ГУ ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея.

«Протягом 2020 року пожежно-рятувальні служби здійснили понад 12 тис. виїздів, в середньому це 33 виїзди в добу. Завдяки рятувальникам врятовано 76 життів. Також за рік в області сталося 1954 пожежі, з них – 1185 в екосистемах», – зазначив Віктор Маслей.

Керівник пожежно-рятувальної служби області окремо відзначив важливу роль взаємодії з іншими екстреними службами на своєчасне виявлення загрози або фактів виникнення надзвичайних ситуацій, оперативне реагування з метою своєчасної ліквідації їх небезпечних проявів, збереження життя та здоров’я людей та мінімізації можливих матеріальних втрат. Підбивати підсумки, він окреслив основні актуальні питання діяльності Головного управління та першочергові завдання на наступний період та наголосив на важливості забезпечення належної пожежної та техногенної безпеки краю.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *