Найбільше незаконних посівів нарковмісних речовин виявлено на Бережанщині

На Тернопільщині триває спецоперація під умовною назвою «Мак». Її основною метою є профілактика незаконного обігу наркотиків, виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної торгівлі наркотичною сировиною та її транспортування, документування злочинної діяльності злочинних груп наркоділків та окремих осіб, які причетні до наркобізнесу.

З початку проведення оперативно-профілактичних заходів задокументовано 143 таких фактів, з них: 117 – посів маку та 26 – конопель.  У ході відпрацювань оперативники провели чималу обшуків, вилучили близько 15621 рослин маку та 1460 – коноплі. По 43 провадженням зловмисникам правоохоронці оголосили підозри.

Найбільшу кількість даних злочинів зареєстровано в Бережанському районі – 20, Кременецькому 17 та 13 в Зборівському.

Правоохоронці також виявили та вилучили найбільшу кількість рослин маку в Бережанському районі -3308 й Зборівському -2060.

Поліцейські наголошують, що за вчинення даного роду злочину передбачена кримінальна відповідальність. Санкція може передбачати сплату чималої суми, арешт чи обмеження волі на певний строк.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *