Нардеп з Тернопільщини вважає, що вирішення проблеми з “євробляхами” не відбулося

Днями Верховна Рада прийняла в другому читанні другий законопроект з пакету законів про “євробляхи”. Проте, як зауважив нардеп з Тернопільщини Михайло Головко, вирішення проблеми з “євробляхами” не відбулося.

«В Україні більшість громадян за межею бідності, тому не можуть дозволити собі придбати автомобіль навіть вживаний з Європи. Для них навіть такі акцизи, які, здавалось би, на сьогодні мали би бути кращими, ніж ті, які діяли до сьогоднішнього дня, в принципі нічого не вирішують. Тобто цей закон розрахований на середній клас, який фактично відсутній та складає не більше 4-5% населення», – каже Михайло Головко.

За словами народного депутата, дані правила стосуються виключно вузької групи людей, які мають змогу поїхати та придбати автомобіль, який був у користуванні до 10 років і заплатити 2-3 тисячі доларів за його розмитнення.

«Я би не сказав, що даний закон настільки поганий. Але для малозабезпечених людей, які шукали захисту зі сторони парламенту, він став доволі проблемним”, – вважає нардеп.

Вирішення проблеми з "євробляхами" не відбулося. Коли в Україні більшість громадян за межею бідності, то дозволити собі автомобіль з Європи якому менше 10 років – не реально. Ухвалений закон позитивний лише для середнього класу, який фактично відсутній та складає не більше 4-5% населення.

Publiée par Михайло Головко sur Vendredi 9 novembre 2018

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *