Нардеп з Тернопільщини закликає збільшити грошові виплати на новонароджених

Одне із головних питань, які турбують мешканців Тернопільщини, це підтримка молодих сімей, а саме збільшення виплат на новонароджених. Про це розповів народний депутат України з Тернопільщини Михайло Головко.

«Кожного тижня відвідую свій округ, який складається з 5 районів і з перших уст чую про всі проблеми українців. Дуже часто поступають скарги на відсутність підтримки уряду на новонароджених дітей – замість реальної допомоги батькам дають непотрібні “бебібокси”», – каже свободівець.

Таку допомогу нардеп вважає цинізмом, зухвальством та відмиванням з державного бюджету сотні мільярдів. Адже ця продукція є неякісною та не всім потрібною.

«Отримавши грошову допомогу, кожен би зміг самостійно думати, як потратити ці кошти раціонально. Зараз вони змушені брати ті коробочки, які в  принципі непридатні ні до чого». – зауважив нардеп.

ВО «Свобода» запропонувала, як вийти із цієї ситуації, зареєструвавши законопроект, який передбачає збільшення грошової доплати при народженні дитини до 120 тисяч гривень. Також цей законопроект передбачає іншу підтримку молодих сімей, а саме доступні кредити.

«Якщо троє дітей – 50% держава повинна покривати, якщо п’ятеро дітей – житло має бути безкоштовним. Має бути захист таких сімей. Адже діти – це наше майбутнє, це майбутнє нації, наш основний капітал та ресурс. Адже якщо не буде дітей, то не буде майбутнього України», – наголосив Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *