міськрада

“Назар” надаватиме тернополянам інформацію по кількох адресах

Після запуску сервісу сіті-бот «Назар» від тернополян надходило багато запитань стосовно можливості відстежувати відключення міських комунікацій за додатковою (другою) адресою. Днями ця можливість була додана у сервіс, отже усі бажаючі можуть нею користуватися.

Ця функція буде дуже актуальна для користувачів, які бажають відстежувати відключення міських комунікацій для батьків чи бабусь/дідусів, які не користуються смартфонами. Також можна відстежувати ситуацію на роботі чи в будь-якій іншій установі – зручно та корисно!

Крім того, додано додатковий розділ меню «Допомога», в якому можна знайти необхідну інформацію у разі виникнення питань стосовно користування сервісом.

Нагадаємо, тиждень тому у сервісі з’явилась можливість швидко та зручно передати показання приладів обліку холодної води, а у відповідь (після звірки) отримати лист-підтвердження з балансом по особовому рахунку. Додатково передбачаються періодичні нагадування щодо строків передачі показників, що допоможе мешканцям своєчасно передавати показники лічильників.

Для використання сервісу сіті-бот Назар необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер. Все дуже просто та швидко!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *