Нова афера на продажі будинку в інтернеті

Черговою жертвою афериста стала жителька Тернополя. Жінка хотіла продати будинок, а натомість втратила  4 тисячі гривень.
До поліції звернулася 69-річна тернополянка. Жінка розповіла, що розмістила в газеті оголошення про продаж будинку в одному із сіл області. До неї зателефонував незнайомець, який нібито захотів придбати житло.
Псевдопокупець розповів, що шукає недороге помешкання саме в сільській місцевості. Чоловік почав квапити жінку, якнайшвидше оформити договір купівлі-продажу. Запевнив, що невдовзі має поїхати на заробітки, тож хотів би ще до від’їзду купити хату. Попросив оплатити послуги нотаріусу на переоформлення будинку.
Жінка погодилася перекинути 4 тисячі гривень  на телефон незнайомця. Далі відбулася класична схема шахрайства – покупець на зв’язок більше не виходив, телефон вимкнений.
За фактом шахрайських дій розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці застерігають жителів області не довіряти телефонним незнайомцям. Зустрічатися з покупцями необхідно особисто та обговорювати усі деталі на місці. А ще –  у жодному разі не перераховувати гроші на невідомі номери або рахунки.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *