О п’ятій ранку тернополяни дізнаються як жити “тут і зараз”

У Тернополі, 28 липня, у Koza Bar відбудеться майстер-клас від Олександри Струмчинської. У неформальному та креативному форматі о 5:00 ранку дівчина поділиться зі всіма охочими своїм рецептом успіху.

«В житті є лише два варіанти плисти за течією або РОСТИ та РОЗВИВАТИСЬ. Як думаєш скільки часу залишилось , щоб плисти за течією?
Орієнтовна середня тривалість життя людей на Землі 70 років. В році 12 місяців. Розумієш скільки тобі приблизно залишилось часу в такому темпі?

Існує думка, що для “плавців по течії”, щоб РОСТИ та РОЗВИВАТИСЬ потрібно робити щось містичне, нереальне, бажаючи “бути кращим”, “досягати більшого”, “чогось такого прям ухххх”. Адже для них вихід із зони комфорту – це смертельна хвороба (дискомфорт).

Ми постійно знаходимось в пошуку – читаємо книги, переглядаємо та відвідуємо тренінги і шукаємо, шукаємо, шукаємо і думаємо про те “Як мені змінити світ?”, “Як стати мільонером?”, “З чого почати?”, “Коли почати?”, “З ким почати?” і т.д.. Навіть уявляємо це… Але не діємо.

Інформація, якою ми перенасичені – це лиш 5% успіху. Це лише інструкція, а решта – це ПРАЦЯ. Дуже багато праці.
Саме тому бігаючи за нею ми, в кращому випадку, забуваємо реалізовувати себе, в гіршому просто боїмося запускати цей процес.

А справжнє життя починається тоді, коли ти починаєш брати від нього все! Я вибрала для себе шлях – перебувати в цьому стані постійно і поширювати цю потужну формулу “Тут і зараз”».

Олександра впевнена, що немає проблем – є ситуації. І кожна з них – це новий етап і можливість для розвитку. «Зараз мені 23 і я працюю 18 годин на добу; живу у 2-х містах; працюю з 15-ма проеками, проводжу професійні (SMM) та мотиваційні тренінги, протягом 2017 року такої активної діяльності увійшла в ТОП-500 найвпливовіших жінок України. Я отримую насолоду від усього, що я роблю, постійно заряджена позитивною енергією», – каже дівчина.

На своєму майстер-класі Олександра Струмчинська поділиться своїм “тут і зараз”;
як жити на два міста;
як жити на дві компанії;
як завжди отримувати задоволення від процесу;
де черпати життєву енергію;
як завжди бути впевненим у собі та своїх силах.

Реєстрація на тренінг в Тернополі 

Вартість участі – 250 грн
Кількість місць ОБМЕЖЕНА! 100 учасників!

Охочі потрапити на тренінг в іншому місті, можуть зареєструватися за посиланням.

Інші деталі участі за телефоном – 097 85 71 279, Олександра

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *